Warning: Error while sending QUERY packet. PID=576 in /home/tessst/domains/twojawitalnosc.pl/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 2431
Cała prawda o suplementach! - twojawitalnosc.pl

Cała prawda o suplementach!

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach kulturyści mogą liczyć na naprawdę szeroki wybór niezawodnych odżywek, przy wsparciu których treningi okażą się jeszcze bardziej efektywne. Niektóre z nich są znane z wyjątkowej skuteczności i dlatego też cieszą się szczególnym powodzeniem wśród sympatyków kulturystyki.

Z pewnością do tej grupy należy zaliczyć tak zwane boostery azotowe. Są one zalecane między innymi tym osobom, które zamierzają zapewnić sobie gwałtowny rozrost tkanki mięśniowej. Trzeba przyznać, że większość kulturystów właśnie w tym celu decyduje się na trening, marząc o atrakcyjnej sylwetce. To jednak nie jest jedyny walor omawianych produktów, ponieważ dodatkowo pomagają one w utrzymaniu niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. Dzięki temu konsumentom nie grozi nadwaga, której na pewno każdy sportowiec chciałby uniknąć. Warto nadmienić, że prezentowane boostery są dostępne w dość atrakcyjnych cenach, dlatego pod względem finansowym ten zakup na pewno nie okaże się kłopotliwy.

Suplementy są wyłącznie dopełnieniem diety!

Każdy wie, że suplement to nie lek. Taką informację znajdziemy nie tylko w aptekach, czy u lekarza, ale również w samych reklamach, gdzie producenci podkreślają, że dany produkt to lek, a nie suplement. Już sama nazwa wskazuje nam, że to jakieś dopełnienie, że w rzeczywistości nie jest to coś, co może wyleczyć nasz problem, ale zwyczajnie próbuje w jakiś sposób go zniwelować.

Suplementy nie są zbyt zdrowe, zwłaszcza dla naszej wątroby, która nie przepada za zbyt dużą ilością przyjmowanych tabletek, trudno je jednak zaliczyć to niebezpiecznych, aczkolwiek w nadmiernych ilościach mogą być niebezpieczne. Suplementy nie działają jak cudowne antidotum na wszystko. Nie jest tak, że po zażyciu tabletki, czy całego opakowania magicznie stracimy wagę, a nasze włosy będą piękne i lśniące, jak pokazują wyniki badań w rzeczywistości jest tak, że suplementy tylko stosowane przez długi okres czasu mogą przynieść oczekiwany efekt. Absolutnie nie możemy odbierać tego na zasadzie ? cudowna tabletka na wszystkie problemy.

You may also like...