Opinie o meblach łazienkowych Oristo

Łazienka jest pomieszczeniem, które coraz częściej pełni rolę wizytówki całego domu, zaraz obok kuchni. Jej aranżacja świadczy o dobrym guście domowników, a także potrafi powiedzieć o nich wiele więcej. Jednym z istotnych elementów łazienkowego wyposażenia są meble. To właśnie dzięki nim udaje się uporządkować przestrzeń. Dobrze dobrane potrafią być ozdobą, mają wpływ na odpowiedni charakter, klimat i estetykę. Jednymi z tych, które cieszą się dobrymi opiniami wśród ekspertów, a także i klientów indywidualnych, są meble renomowanej marki Oristo. Jesteś ciekawy co wyróżnia te produkty? Jeśli tak – koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

meble Oristo

Wybierz dobre meble od Oristo!

Łazienka jest specyficznym pomieszczeniem ze względu na czynności, jakie są w niej wykonywane. To właśnie w niej mamy na co dzień do czynienia z wysoką wilgotnością, wodą, a także i wahaniem temperatury, często znacznym. Z tych względów łazienkowe meble musi cechować wysoka jakość materiałowa. Muszą być one odporne przede wszystkim na negatywne działanie wody, wilgoć. Dobrze jeśli oprócz tego odporne są na uderzenia, a także bezproblemowe w utrzymaniu czystości.

Klienci chcą również, aby dana szafka czy słupek, jak najlepiej spełniały swoją funkcję. Z tego względu meble posiadają pojemne szuflady czy systemy, dzięki którym możliwy jest pełen ich wysuw. Te, które uchodzą za najlepsze na rynku dodatkowo posiadają technologię, dzięki której zamykanie się drzwiczek czy szuflad jest automatyczne.

System samodomyku nie tylko ma wpływ na komfort użytkowania mebli, ale jeszcze przekłada się na ich trwałość. Wszystkie wyżej wymienione cechy posiadają meble Oristo! Te parametry techniczne sprawiają, że są to produkty, które wyróżniają się na rynku, ponieważ oferują dużo, dużo więcej! Wybierając meble do łazienki Oristo masz pewność, że otrzymasz produkt, który sprawdzi się przez wiele lat. Jest to niezwykle istotne, ponieważ łazienka jest pomieszczeniem, które statystycznie jest remontowane bardzo rzadko. Raz na nawet 15 lat!

 

Wyjątkowy design mebli Oristo

Decydując się na dany model mebli do łazienki w pierwszej kolejności nie zapoznajemy się z jego parametrami technicznymi, ale z designem. Meble Oristo także pod tym względem wyróżniają się na tle innych, dostępnych na rynku.

W ofercie producenta znajdują się kolekcje, które będą idealnym dopełnieniem łazienek retro, vintage, a także skandynawskich, loftowych czy minimalistycznych.

Nowe kolekcje to zazwyczaj proste bryły, które jednak zostały zaprojektowane tak, by wzbudzać podziw. Posiadają np. nietypowe uchwyty lub zaoblenia, które od razu zwracają na siebie uwagę. Warto wspomnieć także o tym, że w większość modeli można wybrać uchwyty. Dzięki temu posiadany przez nas mebel będzie jeszcze bardziej spersonalizowany. Nowością u tego producenta są złote uchwyty, które idealnie będa nadawały się do łazienki w stylu glamour lub takiej, w której znalazły się już inne złote elementy wyposażenia.

You may also like...